(#1) O czym będzie ten podcast? “ZWIASTUN”

Dwa lata po tym, jak pomysł stworzenia własnego podcastu zakiełkował w mojej głowie, w końcu nadszedł dzień, gdy spełnia się to marzenie.
Po licznych kursach, treningach mówienia, wybieraniu sprzętu, stało się. Oto on. Pierwszy odcinek mojego własnego podcastu.
Mam nadzieję, że przypadnie Ci on do gustu. Obiecuję, że będę się starał, aby ten podcast z odcinka na odcinek stawał się coraz lepszy.

Chcę, by “Chwila z samorozwojem”, dawała Ci możliwość w łatwy i przyjemny sposób zdobywać wiedzę z szeroko pojętej dziedziny rozwoju osobistego. Żebyś słuchając tego podcastu, mógł odkryć wiele pomocnych dla siebie narzędzi, usłyszeć o ciekawych historiach i pomysłach, oraz byś mógli zaoszczędzić swój cenny czas, by wykorzystać go później na konkretne, praktyczne już działania takie jak wdrażanie poznanych tu nawyków, rozwiązań i pomysłów do swojego życia.

W pierwszym odcinku krótko opowiem o tym, czego możesz się spodziewać w kolejnych odcinkach, oraz bardzo krótko opowiem o sobie i o mojej filozofii osobistej.